Kurz na odblokování kreativity

Dostaň se z bloku

Je nový rok a ty děláš novoroční předsevzetí.

A pak je únor a ty jsi toho ještě moc neuděl/a. Vlastně ani nevíš, jestli bys měl/a, ale někde vzadu v hlavě nebo srdci víš, že chceš? Tenhle pocit znám. A díky němu jsem mnoho z mých předsevzetí nedotáhla do konce.

Mám pro tebe krátký, ale účinný kurz, který tě dostane ze startovní čáry.

V kurzu se naučíš:

Všechny body jsou metaforické

Kdo se může zůčastnit?

Pro koho je kurz určený?

Jestli jsi v nějaké tvůrčí krizi jakéhokoliv typu, je tento kurz pro tebe.

Tvoříme různě: umění, sport, učení se, koníčky, v práci nebo podnikání/zaměstnání. Ale je tu možnost tvořit si svůj sen.

Kdo jsem

Můj příběh:

Když se narodil syn Dan, což bylo v září, dala jsem si hned v lednu poté předsevzetí, že se naučím péct. Chtěla jsem mu upéct narozeninový dort. První tři korpusy letěly málem oknem. Málem proto, že v okně byla mříž a korpus byl tak gumový, že neproletěl, i když tyčky od sebe byly celkem daleko.:D

Po cestě jsem se naučila dělat výborné nepečené dorty. Dan si každý rok žádá moje tiramisu. Naučila jsem se, a to skvěle, dorty kupovat a zázračně je umět objednat i na poslední chvíli. Tyto Vánoce jsem se do pečení doslova zamilovala. Po cestě jsem nikdy nepřestala péct, jen jsem měla i jiné nápady, jak narozeniny oslavit. A hlavně, nebrala jsem sama sebe tak strašně vážně. Synovi je 16 let. Hurá, možná k 17. narozeninám zkusím zase upéct dort. (Dám ti vědět, jak to dopadlo.)

Kdo jsem

Můj profesní příběh:

Jsem transformativní koučka. Pracuju s lidmi, kteří se potřebují někam dostat každý den. Někdy je to z bodu A do bodu B, někdy je to metafora pro životní příběh, někdy je to jen z jedné myšlenky do druhé. Změna není nikdy takový problém. Zůstat u ní bývá pro nás lidi záhadným způsobem problematičtější 🙂

Naučím tě najít si ve své disciplíně to své, dostaneme se k podstatě věci (disciplíny, ať je jakákoliv) a objevíme mnoho způsobů, jak se dostat k cíli. Cesta nám bude inspirací, zábavou a naplněním. Takže pokud trpíš tím, že se nemůžeš dokopat k psaní, malování, hraní, sportu, starání se sama o sebe, učení se novému jazyku, či čímkoliv podobným – tohle je kurz pro tebe.

Kdy a kde se uvidíme

Jak to bude organizované:

Kdy bude začátek kurzu?

Začínáme 1. února 2024 v pátek v 18 hodin. Pokračovat budeme každý pátek od 18 hodin.

Kdy bude osobní setkání?

16.-17. března 2024 (změna vyhrazena, pokud se ve skupině dohodneme jinak. Místo se upřesní podle počtu účastníků.)

Kdy bude poslední setkání?

5. dubna 2024

Kde se budeme potkávat?

Online se budeme potkávat díky platformě Zoom. Osobně díky vlakům, autobusům a autům, které nás tam dopraví.

Pokud máš pochybnosti, jestli tohle chceš (nebo kurz chceš někomu darovat a trpíš nejistotou), zavolej mi. Moc ráda se s tebou setkám.

Co získáš

Obsah kurzu

Cena kurzu: 5.555 Kč