O mně

Proč právě já

Jsem jako ty

Pracuji od 13 let, moje maminka podnikala. Prodávala paruky onkologickým pacientům.

Ke koučování jsem se dostala „náhodou“ ve chvíli, kdy jsem měla obrovský vhled. Uvědomila jsem si, že si stres ze života způsobuji sama. Do 14 dní jsem byla ve vztahu a na konferenci Tří principů v Praze a potkala se s nejlepšími kouči světa. Od té doby se vzdělávám, prohlubuji své koučovací umění a nechávám se unášet tím, co přijde.

Můj nemladší klient bylo 4-leté dítě a tomu nejstaršímu bylo přes 80.

Miluju lidi, miluju život, miluji smích a humor a miluju intuici, která mě životem provádí.

A mám dvě kočky :), to kdybyste chtěli přijít osobně, tak abychom se domluvili na nějaké jiné místo mimo můj obývák, nebo na online rozhovoru.

Zároveň s mou praxí pracuji ve veřejně prospěšné organizaci Porozumění mysli, kterou jsem spoluzaložila.

Jsem koučka

Jsem transformativní koučka s šesti letou praxí. V koučování používám metaforu našeho prožitku života, které se říká 3 principy (Mysli, Myšlenky a Vědomí). Moc ráda pracuju s dětmi a rodiči. A celkově s lidmi, kteří chtějí vidět víc a zjednodušit si život.

Mám dvě děti, syna (16) a dceru (9), se kterými mám krásný vztah a porozumění.

Život mě naučil, že se v něm vše změní. Ať už to hezké nebo ošklivé. Prošla jsem si post traumatickou depresí, domácím násilím, chudobou, odcizením od rodiny, mnoha pozicemi v byznysu, svatbou a rozvodem, … prostě vším možným, čím si procházíme v životě my všichni a stejně se s tím časem srovnáme.

Jsem mentorka

Mentoring je moje srdcová záležitost. Miluju práci s budoucími nebo stávajícími kouči a možnost posunout je dál směrem k lepšímu dopadu na své klienty. Naslouchání koučovacím sezením a láskyplným rozborem, povídáním si o možnostech a kam hlouběji posunout konverzaci otevírám koučům nové, dosud neobjevené roviny jejich umění. Mám krásná doporučení a moc si jich vážím. Stejně jako práce všech, kdo pomáhají lidem ke šťastnějšímu prožitku života.

Úspěchy

Certifikáty