Pro kouče

Mentoring

Transformujte životy svých klientů

Mějte dopad

Koučování je nádherná profese, která lidi posouvá v jejich životech – někdy rychleji, někdy ne. Transformativní koučink má tu skvělou výhodu, že může nahradit terapii. Proto klient může postoupit celkem rychle od osobních problémů k tvoření a plnění snů. Jak mít ale dopad rovnající se kvantovému skoku? Jak udělat to, že se klient vrací a chce pokračovat ve spolupráci? 
 
Mít větší dopad na klienta je předním benefitem mentorování svých koučovacích sezení. Klienti se vrací, doporučují a tak jich je časem více. Pokud se tvůj klient během sezení zklidní, tak je to skvělý výsledek sezení. Pokud se však má jeho život opravdu transformovat, vyžaduje to kvalitu rozhovoru,  který ukazuje opravu hluboko k podstatě lidského bytí.

Speciální mentoringový

Program pro kouče

Je zde 6-měsíční program pro kouče z jakékoliv oblasti. 6 mentoringových sezení (pošli nahrávku koučovacího sezení, poslechni si ji a společně ji probereme během 90 minut) během 6 měsíců. Dvě sezení navíc (jedno na začátku a jedno na konci). Navíc společné měsíční webináře v rámci Klubu transformativních koučů zde přihlas se na FB hned zdarma, ať chceš program nebo ne). Dále tě čeká extra webinář jednou za měsíc pouze se skupinou všech, kdo jsou v mentoringovém programu.
 
K tomuto programu máš zdarma možnost online účasti na intenzivním koučovacím sezení (2,5 dne) jako pozorovatel s možností rozboru každé části sezení před a po.
 
Budeš mít možnost:
  • vidět, kolika způsoby se dá poukazovat na pravdu a principy za naší lidskou zkušenost
  • pracovat se svými klienty jednodušeji a s větším dopadem
  • probrat se mnou co, jak a proč jsem během sezení udělala
  • prohloubit si své ukotvení v principech za naší lidskou zkušeností
  • upevnit sama sebe v kramflecích koučování
    zlepšit se v naslouchání sobě, klientovi a moudrosti mezi vámi

Náplň programu

Co tě v čeká

Pokud chceš do 6 měsíců mít více dopadu na své klienty, přihlas se do mentoringového programu.

Proč to dělám

Mentorování je moje láska

 Jedna z činností, kterou dělám nejraději. Moci pomoci profesionálovi posunout se a oslovit více lidí a tím udělat více lidí šťastnými, to je prostě krásná práce. Opravdu bych byla ráda, kdybychom v ČR a na Slovensku měli co nejvíce šťastných lidí. Sama to rozhodně nezvládnu. Kdokoliv v pomáhací profesi je na stejné lodi a moc všem fandím. 
 
Za poslední tři roky jsem mentorovala asi 70 začínajících koučů, mezi nimi i dětské kouče. A všechna sezení s nimi byla magická. 

Reference

Co říkají moji klienti

Každý mentorink je jiný obsahem, ale díky Kat pokaždé stejný v jejím přirozeném, otevřeném a rovnocenném přístupu. Setkání s Kat se děje v láskyplném a bezpečném prostoru s přijetím čehokoliv, co se objeví.

Pomyslnou červenou nit, která spojuje každý náš rozhovor, bych mohla popsat jako: otevřenost Kat naslouchat přítomnému okamžiku a vést rozhovor přesně k tomu, co se právě teď odehrává – ve mně, v ní. 

Pokaždé tu je pro mne s nabídkou k dalšímu objevování a ukotvování. Baví mě její častá pozvání k hloubání tam, kde mám slepá místa nebo kde mohu uvidět ještě jiný rozměr toho, jak to právě teď vidím/vnímám. Její zájem o to, jak se mne aktuálně dotýká porozumění principům, mě vede k vlastnímu čerstvému a hlubšímu pohledu. A (nejen) za to jí moc děkuju.

S láskou Margita